Ana Sayfa / Araç Muayene İstasyonu / Aksaray Araç Muayene İstasyonu

Aksaray Araç Muayene İstasyonu

 Aksaray Araç Muayene İstasyonu

Araç sahipleri araçlarını Aksaray merkezde bulunan TÜVTÜRK araç muayene istasyonlarında araçlarını muayene yaptırabilirler. Araç muayenesine gitmeden randevu almanız gerekmektedir araç muayenesi randevu almak için aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Araç muayenesine gitmeden belgelerinizi götürmeyi unutmayınız örneğin; egzoz gazı emisyon için trafik tescil belgesinin aslı motorlu taşıt egzoz emisyon ruhsatı ve ayrıca T.C. kimlik kartınızı araç ruhsatınızı ve araç sigortanızı almayı unutmayınız. Muayene öncesinde hiçbir borcunuzun olmaması gerekiyor örneğin; trafik cezası köprü- otoyol borcu motorlu taşıt vergisi gibi borcunuz varsa randevu alsanız dahi muayene yaptıramazsınız.

Aksaray Araç Muayene İstasyonu
Aksaray Araç Muayene İstasyonuaksaray tüvtürk

 

 

Araç muayenesinde motorlu bisiklet motosiklet ve traktör hariç bütün motorlu araçlarda 1 adet ilk yardım çantası yangın söndürme cihazı stepne ve 2 adet reflektör  olması gerekiyor. Ayrıca araç size ait değilse vekalet durumunu gösterir belgeleri yanınızda getiriniz.

Muayene araç zamanları ise hususi ve resmi binek otomobil trafiğe çıktıkları 3 yıl sonrasında 2 yılda bir taksi, kamyon, otobüs, minibüs ve TIR gibi ticari araçlar 2 yılın sonrasında her yıl motosikletler ilk 3 yılın sonunda 2 yılda bir traktörler ilk 3 yılın sonrasında periyodik araç muayenesine gelmek zorundadır.

TÜVTÜRK 119 sabit 5 motosikletli 75 gezici istasyon görevli 3500 çalışanı ile Türkiye’nin tamamında hizmet veren periyodik olarak araç muayenesinde yetkili ve görevli uluslar arası standartlarda tek kuruluştur.

http://www.tuvturk.com.tr/default.aspx

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu – Aksaray

Adres:

Hamidiye Kasabası Bahçe Saray Mah. Adana Cad. No:90

Çarşı, Aksaray Merkez / Aksaray

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cumartesi: 08:30-17:30

Pazar: Kapalı

Son müşteri kabul saati kapanıştan 30 dakika öncedir

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu – Aksaray

  • Sadece randevulu
  • Egzoz gazı emisyon ölçümü
  • Yola elverişlilik muayenesi

 

Hakkında admin

Ayrıca bakınız

Trabzon Araç Muayene İstasyonu

Trabzon Araç Muayene İstasyonu

Trabzon Araç Muayene İstasyonu Araç sahipleri araçlarını muayene ettirmek için Trabzon da bulunana 1 adet ...

Bir Cevap Yazın