Ana Sayfa / Araç Muayene İstasyonu / Bayburt Muayene İstayonu

Bayburt Muayene İstayonu

Bayburt Muayene İstasyonu

Araç sahipleri Bayburt merkezde bulunan 1 adet TÜVTÜRK araç muayene istasyonlarında araçlarını muayene yaptırabilirler. Muayene samanı gelen araçların TÜVTÜRK araç muayene istasyonuna gitmeden randevu almaları gerekmektedir. Randevu almak için aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Araç muayenesi için gerekli belgeler : Egzoz gazı emisyon için trafik tescil belgesinin aslı motorlu taşıt egzoz emisyon ruhsatı. Muayene istasyonuna gelirken T.C. kimlik kartınızı araç ruhsatınızı araç sigortanızı almayı unutmayınız bu belgelerin olmaması randevu alsanız dahi muayene yaptıramazsınız.

Muayene öncesinde hiçbir borcunuzun olmaması gerekiyor trafik cezası köprü –otoyol borcu ve motorlu yaşıt vergisi gibi borcunuz varsa randevu alsanız dahi muayene yaptıramazsınız. Muayene istasyonuna 1 saat önce gitmenizi ve son kontrollerinizi yapmanızı tavsiye ederiz.

Bayburt Muayene İstasyonu
Bayburt Muayene İstasyonu

Araç muayenesi sırasında traktör motosikletler ve motorlu bisikletler hariç tüm motorlu araçlarda 1 adet ilk yardım çantası 2 adet üçgen reflektör yangın söndürme cihazı ve stepne olması gerekiyor. Motosiklet sahipleri muayeneye gelirken kasklarını getirmek zorunludur.

Muayene araç zamanları: hususi ve resmi binek otomobil trafiğe çıktıkları 3 yıl sonrasında 2 yılda bir taksi, kamyon, otobüs, minibüs ve TIR gibi ticari araçlar 2 yılın sonrasında her yıl motosikletler ilk 3 yılın sonunda 2 yılda bir traktörler ilk 3 yılın sonrasında 3 yılda bir periyodik olarak araç muayenesine gelmektedir Muayene zamanı gelmeyen araçlar önceden muayene yaptırabilirler.

119 sabit 5 motosikletli 75 gezici istasyon da görevli 3500 çalışanı ile Türkiye’nin tamamına hizmet veren TÜVTÜRK periyodik olarak araç muayenesinde yetkili ve görevli uluslar arası standartlarda tek kuruluştur.

http://www.tuvturk.com.tr/default.aspx

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu – Bayburt

Adres:

Singah Mah. Köroğlu Cad. No:9

Bayburt Merkez, Bayburt Merkez / Bayburt

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cumartesi: 08:30-17:30

Pazar: Kapalı

Son müşteri kabul saati kapanıştan 30 dakika öncedir

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu – Bayburt

  • Hem randevulu hem randevusuz
  • Egzoz gazı emisyon ölçümü

Hakkında admin

Ayrıca bakınız

Trabzon Araç Muayene İstasyonu

Trabzon Araç Muayene İstasyonu

Trabzon Araç Muayene İstasyonu Araç sahipleri araçlarını muayene ettirmek için Trabzon da bulunana 1 adet ...

Bir Cevap Yazın