Ana Sayfa / Araç Muayene İstasyonu / Kocaeli Trafik Muayene Adresleri

Kocaeli Trafik Muayene Adresleri

Kocaeli Trafik  Muayene Adresleri

Kocaeli Trafik Muayene Adresleri  Kocaeli’nde yaşayan araç sahipleri araçlarının muayenesini şehirde bulunan 3 farklı TÜVTURK araç muayenesinde yaptırabilirler.  Sürücülere bir önemli haber de Bakanlar Kurulu’nun uzatmış olduğu araç muayene süresidir.

Araç sahipleri 11 Eylül 2014 tarihinden önce araç muayenesini zamanında yaptırmamış iseler gecikme cezaları için 30 Haziran 2015 tarihine kadar geçerli olacak indirim imkanı tanınmıştır.

Ancak araç sahiplerinin araç muayenelerini geciktirdikleri her ay için muayene ücretinin %5’ i kadar gecikme bedeli ödemeleri gerekmektedir. Araç sahipleri bu cezaları Maliye Bakanlığı Gelirler İdaresi Başkanlığı’na aktarılmaktadır.

Araç muayene gecikme bedellerinin de yeniden yapılandırıldığını da belirtmek isteriz. Araç sahipleri gecikme bedellerini yazımızın altındaki bağlantıya tıklayarak sorgulayabilirler.

Kocaeli’nde 3 yerde araç muayene istasyonu bulunmaktadır. Bunlar; Gebze Araç Muayene, Gölcük Araç Muayene ve Köseköy Araç Muayene istasyonlarıdır.

Gebze Araç Muayene İstasyonu; Gebze Araç Muayene İstasyonu’nda Pazar günü hariç haftanın 6 günü saat 08:30 ile 17:30 arasında önceden randevu alarak aracınızı muayene ettirebilirsiniz. Unutmayın! Gebze Araç Muayene İstasyonu’nda randevuzusuz araç muayenesi yapılmamaktadır. Bu istasyonda egzoz gazı emisyonu ve yola elverişlilik muayenesini yaptırabilirsiniz.

Gebze araç muayene istasyonu adresi; İnönü mah. 1968 Sok. No:19 Gebze Merkez /Kocaeli

Gölcük Araç Muayene İstasyonu; Gölcük Araç Muayene İstasyonu’nda Pazar günleri hariç diğer günler hem randevulu hem de randevusuz olarak 08:30 ile 17:30 arasında aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz. Ancak 17:00’den sonra araç kabul edilmemektedir. Bu istasyonda egzoz gazı emisyonu yaptırabilirsiniz.

Gölcük Araç Muayene İstasyonu Adresi; Yeni Mah. Necati Cumali Cad. No:5 Gölcük/Kocaeli

Kocaeli Trafik Muayene
Kocaeli Trafik Muayene

; Köseköy Araç Muayene İstasyonu’nda Pazar günü hariç haftanın diğer günleri saat 08:30 le 17:30 arasında sadece randevu alarak aracınızı muayene ettirebilirsiniz. Bu istasyonda egzoz gazı emisyonu yaptırabilirsiniz. Son müşteri kabul saati ise 17:00’dir.

Köseköy Araç Muayene İstasyonu Adresi; Hacı Mustafa Mah. Ezgi Sok. No: 5 Köseköy, Kartepe/Kocaeli

İnternetten ücretsiz araç muayenesi randevusu almak için;

https://reservation.tuvturk.com.tr/Web.UI/Appointment.aspx

Gecikme bedelini sorgulamak için;

http://www.tuvturk.com.tr/gecikme-bedeli.aspx

Hakkında admin

Ayrıca bakınız

Trabzon Araç Muayene İstasyonu

Trabzon Araç Muayene İstasyonu

Trabzon Araç Muayene İstasyonu Araç sahipleri araçlarını muayene ettirmek için Trabzon da bulunana 1 adet ...

Bir Cevap Yazın