Ana Sayfa / Araç Muayene / Tüv Araç Muayene Randevu

Tüv Araç Muayene Randevu

Tüv Araç Muayene Randevu

Türkiye’de Periyodik Araç Muayene İçin tek yetkili kuruş TÜVTÜRK firmasına aittir.  199 sabit , 5 motosiklet,75 gezici istasyon ve 30 gezici traktör muayene istasyonuları ile  Tüv Araç Muayene Randevu İstasyonları araç sahiplerine hizmet vermektedir.

Tüv Araç Muayene istasyonlarında Verilen Hizmetler:  Periyodik Araç Muayenesi Yola Elverişlilik Muayenesi Tadilat Sonrası Muayene, Zorunlu Muayene , Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü Tespit

 

Tüv Araç Muayene Zamanı Hesaplama Trafik Muayene zamanın gelip gelmediğini kontrol için aşağıdaki hesaplama formumuza  aracınızı trafiğe çıkış tarihini yazarak otomatik olarak   ne zaman muayeneye gideceğinizi rahatlıkla hesaplayabilirsiniz.

“Hususi veya resmi binek otomobil, trafiğe çıktıkları ilk 3 yılın sonrasında iki yılda bir

Taksi, kamyon, otobüs, minibüs, TIR gibi ticari araçlar ilk yılın sonrası her yıl

Motosikletler, ilk 3 yılın sonunda iki yılda bir,

Traktörler, ilk üç yılın sorasında üç yılda bir,

Araç Muayene Fiyat Listesi:

arac-muayene-ucretleri
arac-muayene-ucretleri

 Araç Muayene Gerekli belgeler:

arac-muayene-gerekli-belgeler
arac-muayene-gerekli-belgeler

 

Araç Muayenesi Randevu Alma:   Araç Muayene randevusu almadan önce mutlaka  aracınıza ait  trafik cezası, motorlu taşıtlar vergisi  ve köprü ve oto yol geçiş cezalarınızı mutlaka kontrol edin.

Eğer borcunuz yok ise  Tüvtürk online randevu merkezinden https://reservation.tuvturk.com.tr/Web.UI/Appointment.aspx    randevunuzu alın  , randevu alırken dikkat etmeniz gerekenler  mutlaka araç ruhsatınızı yanınızda bulundurun ,

Tüv Araç Muayene Randevu
Tüv Araç Muayene Randevu

Randevuzunuzu aldıktan sonra  :  Ruhsat ve kimliğinizi yanınızda götürmeyi unutmayın, büyük şehirlerde özellikle İstanbul, ankara, izmir  gibi istasyonlara  2 saat önceden muayene istasyonuna gidin.

Not: Araç size ait değilse  bu aracı aynı takvim ayı içinde bir sefere mahsus olmak üzere muayene ye götürebilirsiniz.  Aynı takvim ayı içinde birden fazla araç muayeneye götürecekseniz mutlaka vekalet almalısınız,  kendi araçlarınız için hiçbir sınırlama yoktur.

Trafik Sigortanızı Kontrol edin, Egzoz gazı emisyon ölçümünü yaptırın, aracınızda tadilat yapıldı ise tadilat muayenesine başvuru yapmanız gerekmektedir.

LPG ruhsata işlenmiş olmalıdır.  Tüm ödemeler nakit  olarak vermeniz gerekmektedir.

Hakkında admin

Ayrıca bakınız

trafik muayene sık sorulan sorular

Trafik Muayene İçin Gerekli Ekipmanlar

Trafik Muayene İçin Gerekli Ekipmanlar Aracınızda bulundurulması gereken ekipmanları mutlaka kontrol edin. Ekipmanların adetleri ve ...

Bir Cevap Yazın