Ana Sayfa / Araç Muayene İstasyonu / Uşak Araç Muayene İstasyonu

Uşak Araç Muayene İstasyonu

Uşak Araç Muayene İstasyonu

Araç sahipleri muayene yaptırmak için Uşak merkezde bulunan 1 adet TÜVTÜRK araç muayene istasyonunda araçlarını muayene yaptırabilirler. Muayene zamanı gelen araçların randevu alarak istasyona gidebilirler randevu almak için aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak randevu alabilirler.

Araç muayenesinde gerekli belgeler araç ruhsatı araç sigortanız T.C. kimlik karınız egzoz gazı emisyon için trafik ve tescil belgesinin aslı motorlu taşıt egzoz emisyon ruhsatı gibi belgeleri mutlaka yanınızda getirin ayrıca muayeneye gelirken hiçbir borcunuzun olmaması gerekmektedir trafik cezası köprü- otoyol borcu motorlu taşıt vergisi gibi borcunuz varsa randevu alsanız dahi muayene yaptıramazsınız.

Muayene getireceğiniz araç size ait değilse vekalet durumunu gösterir belgenin yanınızda olması gerekir aksi taktirde muayene yaptıramazsınız. Muayeneye gelirken traktör, motosiklet ve motorlu bisiklet hariç tüm motorlu araçlarda yangın söndürme cihazı, stepne, 1 adet ilk yardım çantası ve 2 adet üçgen reflektör olmak zorundadır olmaması hafif kusurlu olarak değerlendirilir.

Uşak Araç Muayene İstasyonu
Uşak Araç Muayene İstasyonu

Araç muayene zamanı gelmeden araçlarınızı muayene yaptırabilirsiniz aracınızın bir sonraki muayene tarihi gelmiş olduğunuz tarih olarak hesaplanır.

Araç muayene zamanları ise şu şekildedir hususi ve resmi binek otomobil trafiğe çıktıkları 3 yıl sonrasında 2 yılda bir taksi, kamyon, otobüs, minibüs ve TIR gibi ticari araçlar 2 yılın sonrasında her yıl motosikletler ilk 3 yılın sonunda 2 yılda bir traktörler ilk 3 yılın sonrasında 3 yılda bir periyodik araç muayenesine gelmek zorundadır.

Türkiye de TÜVTÜRK periyodik olarak yetkili ve görevli uluslar arası standartlarda tek kuruluştur. 119 sabit 5 motosikletli 73 gezi istasyonda görevli 3500 çalışanı ile Türkiye’nin tamamında hizmet veren  TÜVTÜRK yılda 6 milyona yakın periyodik yola uygunluk muayenelerini  1 milyona yakın aracın ise egzoz emisyon ölçümünü gerçekleştirmektedir.

http://www.tuvturk.com.tr/default.aspx

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu – Uşak

Adres:

Kaşbelen Köyü İzmir Karayolu

Uşak Merkez, Uşak Merkez / Uşak

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cumartesi: 08:30-17:30

Pazar: Kapalı

Son müşteri kabul saati kapanıştan 30 dakika öncedir

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu – Uşak

  • Hem randevulu hem randevusuz
  • Egzoz gazı emisyon ölçümü

Hakkında admin

Ayrıca bakınız

Tokat Araç Muayene İstasyonu

Tokat Araç Muayene İstasyonu

Tokat Araç Muayene İstasyonu Araç sahipleri muayene yaptırmak için Tokat ilinde bulunan 3 adet TÜVTÜRK ...

Bir Cevap Yazın