Ana Sayfa / Araç Muayene İstasyonu / Van Araç Muayene İstasyonu

Van Araç Muayene İstasyonu

Van Araç Muayene İstasyonu

Van araç muayene istasyonu Van merkezde ve Erciş ilçesinde bulunan TÜVTÜRK araç muayene istasyonlarında araçlarını muayene yaptırabilirler. Muayene zamanı gelen araçların istasyona gitmeden randevu alabilirler. Araç sahipleri randevu almak için aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak randevu alabilirler.

Araç muayenesi için gerekli belgeleri mutlaka yanınızda götürmeniz gerekmektedir örneğin; egzoz gazı emisyon için gerekli belgeler motorlu taşıt egzoz emisyon ruhsatı trafik ve tescil belgesinin aslı araç ruhsatınız araç sigortanız ve T.C kimlik kartınızı unutmayınız aksi taktirde muayene yaptıramazsınız. Getireceğiniz araç size ait değilse vekalet durumunu gösterir belgeleri mutlaka yanınızda getirin.

Muayeneye getirdiğiniz aracınızda traktör motosiklet ve motorlu bisikletler hariç tüm motorlu araçlarda 1 adet ilk yardım çantası yangın söndürme cihazı stepne ve 2 adet üçgen reflektör olmak zorunda ayrıca muayene öncesinde hiçbir borcunuzun olmaması gerekiyor köprü – otoyol borcu trafik cezası ve motorlu taşıt vergisi gibi aksi taktirde randevu alsanız dahi muayene yaptıramazsınız.

Van Araç Muayene İstasyonu
Van Araç Muayene İstasyonu

Muayene araç zamanları hususi ve resmi binek otomobil trafiğe çıktıkları 3 yıl sonrasında 2 yılda bir taksi, kamyon, otobüs, minibüs ve TIR gibi ticari araçlar 2 yılın sonrasında her yıl motosikletler ilk 3 yılın sonunda 2 yılda bir traktörler ilk 3 yılın sonrasında 3 yılda bir periyodik olarak araç muayenesine gelmek zorundadır.

Araç sahipleri araçlarını muayene zamanı gelmeden muayene yaptırabilirler ve ayrıca motosiklet sahipleri muayeneye kasklarını getirmek zorundadır.

Türkiye de TÜVTÜRK periyodik olarak araç muayenesinde yetkili ve görevli uluslar arası standartlarda tek kuruluştur. 119 sabit 5 motosikletli 75 gezici istasyonda görevli 3500 çalışanı ile Türkiye’nin tamamına hizmet veriyor.

http://www.tuvturk.com.tr/default.aspx

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu – Van

Adres:

İskele Mah. 748 Erciş Yolu Bulv. 48. Sok. No:415

İskele, Van Merkez / Van

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cumartesi: 08:00-17:00

Pazar: Kapalı

Son müşteri kabul saati kapanıştan 30 dakika öncedir

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu – Van

Hem randevulu hem randevusuz

Egzoz gazı emisyon ölçümü

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu – Erciş Van

Adres:

Yeşilova Mah. Nato Yolu Cad. 86.Sok. No:70

Erciş Merkez, Erciş / Van

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cumartesi: 08:30-17:30

Pazar: Kapalı

Son müşteri kabul saati kapanıştan 30 dakika öncedir

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu – Erciş Van

  • Hem randevulu hem randevusuz
  • Egzoz gazı emisyon ölçümü

 

 

Hakkında admin

Ayrıca bakınız

Tokat Araç Muayene İstasyonu

Tokat Araç Muayene İstasyonu

Tokat Araç Muayene İstasyonu Araç sahipleri muayene yaptırmak için Tokat ilinde bulunan 3 adet TÜVTÜRK ...

Bir Yorum

  1. Pingback: Cıvata

Bir Cevap Yazın